Contactpersonen

Opleidingsdirecteuren

Technische Wiskunde
Dr. H.P. Lopuhaä E-mail: H.P.Lopuhaa@tudelft.nl

Technische Informatica
Dr. E.A. Hendriks
E-mail: E.A.Hendriks@tudelft.nl

Interfacultair onderwijs
Dr. A.J. Cabo E-mail: a.j.cabo@tudelft.nl

Studieadviseurs

BSc Technische Wiskunde
Agaby Masih
E-mail: Academiccounsellor-bsc-tw@tudelft.nl

BSc Technische Informatica
Eva de Haan
E-mail: Academiccounsellor-bsc-cs@tudelft.nl

MSc EWI
Agaby Masih
E-mail: Academiccounsellor-msc-eemcs@tudelft.nl

Onderwijscoördinator TI en TW

Dr. Julia Caussin
E-mail: J.Caussin@tudelft.nl

Mastercoördinatoren

MSc Applied Mathematics
Dr.ir. M.B. van Gijzen, HB 03.300

MSc Computer Science
Track DST
Claudia Hauff en Emile Hendriks
E-mail: coordinator-MSc-CS@tudelft.nl
Track ST
Felienne Hermans en Rafael Bidarra
E-mail: coordinator-MSc-CS@tudelft.nl

EIT master ICT innovation
F.W. Jansen
E-mail: F.W.Jansen@tudelft.nl

MSc Computer Engineering
Dr. ir. A.J. van Genderen, HB 16.270

MSc Embedded Systems
Dr. ir. A.J. van Genderen, HB 16.270

Studentenadministratie

E-mail: ServicepuntEWI@tudelft.nl

Voorzitters Opleidingscommissies

Technische Wiskunde (OCW)
Dr. C. Kraaikamp
E-mail: C.Kraaikamp@tudelft.nl

Technische Informatica (OCI)
Prof.dr. A. Hanjalic
E-mail: A.Hanjalic@tudelft.nl

Examencommissie

Zie website TU Delft.

Commissarissen Onderwijs van CH

Commissaris Onderwijs Wiskunde
Iris Kooijman E-mail: cow@ch.tudelft.nl

Commissaris Onderwijs Informatica
Thomas Oomens E-mail: coi@ch.tudelft.nl

Agenda

iCal feed

Flitcie